Trendy w kuchniach 2017 – to musisz wiedzieć

Jeśli kuchnia to pomieszczenie, które planujesz niebawem odnowić, koniecznie przeczytaj, co jest trendy w tym roku. Minimalizm i prostota goszcząca od dłuższego czasu w projektach kuchni na wymiar nie wycofują się. Sprawdźmy jednak, co nowego pojawia się w trendach. Jest na czym zawiesić oko i co zaplanować. W nasze kuchenne progi wkrada się nieco inny styl. Zobaczmy jaki.

 

Meble na wymiar – zamawiaj, co chcesz

 

Za chwilę będziesz wiedzieć, co króluje w tym roku w aranżacjach kuchennych. Decydując się więc na meble na wymiar – zamówienie złóż zgodne z obecną modą, która jak wiadomo będzie też obowiązywać przez kolejne lata. Oto i ona:

• otwarte półki
• dwukolorowe szafki
• wyszukane formy
• nietuzinkowe wykończenia
• materiały z górnej półki
• akcenty żywej zieleni

Kolor zawsze ma znaczenie

 

Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar, oprócz formy kolor zawsze będzie miał znaczenie. Do zeszłego roku kochaliśmy się w skandynawskiej bieli, jej połączeniach z klasyczną czernią. W 2017 roku nie odchodzimy daleko od uwielbianej przez większość z nas klasyki. Idziemy jednak w stronę atrakcyjnej szarości. Popielata kuchnia to must have na ten rok i kolejne. Nie wolno jednak zapominać o dualizmie, który właśnie przekroczył progi naszych kuchni. W aranżacjach łączymy więc różne odcienie szarości z czernią. Z takimi projektami kuchni wkraczamy w styl industrialny, loft, modern, które okazują się niesamowicie atrakcyjnym rozwiązaniem. Takie projekty warto obejrzeć i zdecydować się na któryś z nich. Życzymy udanych realizacji projektów.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*