Czy panele mogą być naprawdę wodoodporne?

Zalet paneli wodoodpornych można wymienić sporo. O nich też będzie za chwilę. Ale najważniejsze to potwierdzenie faktu, że rzeczywiście takie mamy na rynku i są niezawodne. Sprawdzają się w łazienkach i kuchniach, gdzie mamy styczność z wodą oraz wilgocią. Co więcej, mamy ich naprawdę spory wybór w rozsądnych cenach.

Alternatywa płytek ceramicznych

 

Numerem jeden w łazienkach przestały być już płytki ceramiczne. Dziś wybrać można każdy innych produkt, który oznakowany został dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii jako wodoodporny. W przypadku paneli podłogowych tak właśnie się stało. Od dawna możemy kłaść je w łazienkach, kuchniach, holach czy przedpokojach. Wodoodporność produktu uzyskano dzięki specjalnemu impregnatowi na powierzchni paneli. Wodoszczelność to natomiast zasługa uszczelniaczy pomiędzy nimi.

 

Zalety wodoodpornych paneli podłogowych

 

Nie trzeba pisać o tym, że wybierając wodoodporną wersję paneli, można zapomnieć o bieganiu z mopem i ścieraniu wody, błota, rozlanego napoju, czegokolwiek, co jest cieczą. Warto podkreślić jednak fakt, że w końcu można mieć jednakowe panele podłogowe w holu, salonie i aneksie kuchennym. To poza tym idealne wykończenie podłóg, które powiększa optycznie przestrzeń. W końcu też w łazience można pozwolić sobie na montaż paneli spośród szerokiego ich atrakcyjnego wyboru. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu łazienka, pomimo tego że nie posiadamy ogrzewania podłogowego, będzie cieplejsza. Ma to szczególne znaczenie w przypadku rodzin z dziećmi, które jak wiadomo uwielbiają chodzenie na boso.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*