Trendy kolory w mieszkaniach na 2017 rok

Każdy z nas chce żyć w przyjaźni z modą. Zarówno panie, jak i panowie zwracają uwagę na to, co jest obecnie modne, choć płeć piękna na tym polu zdecydowanie góruje. Moda to jednak nie tylko ubrania, buty, dodatki, ale też trendy rozwiązania w naszych wnętrzach. Planujesz malowanie, remont mieszkania? Sprawdź, jakie barwy w tym roku będą przeważały w aranżacjach.

 

Okrzyknięto kolor roku 2017

 

Uwaga!!! Kolorem bieżącego roku jest szery denim. Głęboki odcień niebieskiego niech więc stanowi inspirację dla wszelkich zbliżających się remontów mieszkań. To kolor, który świetnie sprawdzi się w sypialni, salonie, pokoju dziennym, dziecięcym, holu, kuchni czy łazience. Odcień nieba już zdobył swoich zwolenników.

 

Nie zapominajmy o kolejnych modnych wyborach

 

Jeśli z jakichś przyczyn nie bardzo gustujesz w kolorze roku 2017 – nie ma powodów do zmartwień. Równie modnie mieszkanie będzie wyglądało, gdy wybierzesz którąś z barw egzotycznych owoców, zestawienie trendy zieleni z szarością, brązu, oliwki lub mięty. Co z różem? To bardzo sprytny pomysł, a poza tym również modny, co reszta propozycji.

 

Nie zapominaj o jakości farb

 

Jeśli malowanie, jeśli remonty mieszkań – to tylko z jakościowymi, markowymi farbami. Są one wydajne, odporne na ścieranie, niezawodne. Poza tym to właśnie wiodący producenci farb wprowadzają na rynek barwy, które są obecnie w modzie. To kolory w żaden sposób nie do podrobienia. Jak widać najwyższą jakość oraz najmodniejsze rozwiązania w swoim mieszkaniu zapewnisz sobie tylko dzięki renomowanym produktom.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*