Stylowe, magiczne dodatki do każdego wnętrza

Obrazy, obrazki, figurki, szkatułki, ramki, zegary, wazoniki, dekoracyjne poduszki lub zasłonki – to konieczne dodatki w każdym domu. Pamięta o nich każda pani domu, której zależy na stworzeniu wnętrza w dobrym stylu. Jednak najbardziej magicznym dodatkiem są świece ozdobne czy świece do masażu, które aż szkoda zapalać, by się wytopiły. To niekiedy dzieła sztuki, ręcznie rzeźbione i malowane.

 

Zapach świecy otula cały dom

 

Subtelny zapach w domu dobrze wpływa na samopoczucie każdego domownika. Można korzystać z kadzidełek, specjalnych wkładów zapachowych do kontaktu, sprayów, ale zapachowe świece ozdobne stanowią ich najlepszą alternatywę. Zapach świecy delikatnie otuli cały dom. Romantyczna kolacja przy takim płomieniu to luksus, z którego warto skorzystać. Taki zapach w sypialni może stanowić źródło doznań zmysłowych.

 

Świece ozdobne na szczególne okazje

 

W przypadku tych stylowych dodatków do naszych wnętrz mamy wybór pomiędzy całorocznymi kolekcjami, jak również na specjalne okazje. Mamy więc świece ozdobne na Boże Narodzenie, Wielkanoc, Walentynki, Komunię Świętą, urodzinowe, ślubne. Producenci świec przygotowują bardzo często kolekcje na lato, jesień oraz świece wiosenne. Plastycy pracują nad projektami ozdób, które przyciągają uwagę, zadziwiają wzornictwem. Ręcznie rzeźbione świece, malowane specjalnymi technikami to nie lada sztuka. Ich ceny są zróżnicowane ze względu na wielkość, rodzaj zdobienia, użytych dodatkowych materiałów. Świeca ozdobna to idealny prezent dla każdego. To podarunek, który staje się bliski sercu.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*