Moda na fototapety

Każdy z nas chce mieć modne, trendy mieszkanie. Niektóre rozwiązania wydają się nam jednak zbyt drogie zwłaszcza przy ograniczonym budżecie na zmiany. Inne znów okazują mało przekonywujące, jeszcze reszta z nich po prostu może nam się nie podobać. Z tego, jaki popytem cieszą się fototapety widać jednak, że posiadają one szerokie grono zwolenników. Czyżby moda z lat 90-tych powróciła do łask? Tak, ale w całkiem innym, bo nowoczesnym stylu.

 

Fototapety już nie kicz

 

Wzornictwo, motywy dostępnych dziś fototapet jest naprawdę efektowne. Oprócz dostępnych gotowych nadruków katalogowych w przykładowych kategoriach: krajobrazy, architektura, kwiaty i rośliny, zwierzęta, abstrakcja, grafika, malarstwo oraz wielu innych, mamy możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Możemy więc zamówić druk zdjęcia czy fotografii portretowej. Dzisiejsze fototapety nie są kiczem. To prawdziwe arcydzieła, stylowa ozdoba wnętrz.

 

Fototapety 3d – i mamy przestrzeń

 

Wydruki z wykorzystaniem wzorów przestrzennych to chyba najbardziej atrakcyjne rozwiązanie, zwłaszcza do wnętrz o ograniczonej przestrzeni. Optycznie powiększają ją i stwarzają efekt trójwymiarowości wydruku. Wybierając wzór katalogowy, warto zapoznać się z bestsellerami. Wśród nich znajdziemy szeroki wybór motywów, które spotkały się ze szczególnym uznaniem. W kwestii ceny fototapet – jest ona zróżnicowana ze względu na ich rozmiar, rodzaj druku, materiał oraz motyw. Z całą pewnością jest to jednak tańsze rozwiązanie od innych materiałów wykończeniowych.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*